Cíle,

které si společnost kladla na konci minulého tisíciletí, jsou téměř stejné jako dnes. Jak vnitrostátní, tak i mezinárodní doprava se zaměřením na spokojeného zákazníka je stále naším hlavním cílem. Udělali jsme skok kupředu nejenom v dopravě, ve skladování, ale také v obchodní činnosti, kterou poskytujeme našim zákazníkům.

Předmětem podnikatelské činnosti společnosti,

je silniční motorová nákladní doprava. Zaměřená převážně na přepravu sypkých materiálů. Společnost disponuje více než 50 nákladními vozidly. K přepravě využíváme velkoobjemové sklápěcí návěsy, návěsy s posuvnou podlahou i klasické plachtové návěsy. Dále tří stranné stavební sklápěcí vozy s možností připojení vleku do tandemu.

Mezi naši další činnost patří těžba a prodej kameniv a písků, stavebního kamene a provozování uhelných skladů v Rousínově a Lipovci. V rámci tohoto prodeje nabízíme také dopravu k zákazníkovi vlastními vozidly. Tu využíváme také k odvozu stavebních a demoličních odpadů, který realizujeme i s využitím kontejnerů přistavených u zákazníka.

Působí také v oblasti nakládání s odpady. Jsme provozovatelem zařízení k využívání odpadů, konkrétně k recyklaci stavebního a demoličního odpadu. Souhlas s provozováním tohoto zařízení byl vydán Krajským úřadem Jihomoravského kraje, Odborem životního prostředí.

Recyklační středisko, jehož umístění je na provozovně v Lipovci, je určeno ke sběru, výkupu a využívání následujících druhů odpadu. zde

Naši logistickou činnost jsme rozšířili o překladiště volně ložených materiálů v Rousínově, kde jsme schopni překládat z vagonů na vozidla nebo do skladů a naopak.

Naše firma ročně přepraví přes 600 000 tun materiálu po silnicích v celé Evropě dle požadavků našich zákazníků.Cílem společnosti je i nadále zajišťovat kvalitní služby k co největší spokojenosti našich zákazníků. Vlastníme dva servisy pro nákladní vozidla a zkušené mechaniky s dlouholetou praxí, ti se starají o bezproblémový chod vozového parku. Zejména o odstranění závad v co nejkratším čase. 

PODPORUJEME

Podporujeme následující organizace.