STAVEBNÍ doprava

STŘEDISKO LIPOVEC

Pro uskutečnění vnitrostátních přeprav vlastníme množství stavebních třístranných sklápěcích vozů. Vozy mají skvělé vlastnosti v dostupnosti a průjezdnosti v náročných terénech. Ideální je pro ně tedy využití například na stavbách.

Dále lze vozy využít při přepravách drtí, sypkých materiálů, odvoz sutí nebo zeminy při terénních úpravách. Vozy mohou jezdit také s tandemovými vleky, tím se zvětší množství přepravovaného materiálu.

Jsme schopni se přizpůsobit vašim potřebám. To co je pro vás důležité, je důležité i pro nás. Ať už jde o rychlost přepravy, její náročnost či cenu, nic pro nás není překážkou.

Vozy využíváme při přepravě vlastního kamene, Moravské droby z kamenolomu Baldovec.  

NÁŠ VOZOVÝ PARK ZDE

mezinárodní doprava

STŘEDISKO ROUSÍNOV

Disponujeme vozidly pro mezinárodní dopravu. Jsou schopné za sebou táhnout různé typy návěsů. Od speciálních přeprav, např. masokostních mouček, po klasické přepravy palet.

Pro přepravu zemědělských komodit certifikát GMP. Pro přepravu masokostních mouček jsme v registru státní veterinární správy a můžeme přepravovat masokostní moučky kategorie 1, 2, 3. Pro přepravu odpadů v Itálii certifikát ALBO. Dále zajišťujeme přepravy paletového zboží klasickými plachtovými návěsy, včetně ADR

SPECIÁLNÍ doprava

STŘEDISKO LIPOVEC

Zabýváme se i dopravou speciálních, nadrozměrných nákladů. Čtyřnápravový podvalník NOOTEBOOM  dokáže přepravit náklad o hmotnosti až 42 tun a délky 9 – 16 metrů.

Všechny naše vozidla používají implementovaný systém GPS, který nám pomáhá je mít vždy pod kontrolou a zabezpečená. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na nečekané okolnosti a zajistit, že náklad vždy dorazí v pořádku a v co nejkratším čase.

Jsme vybavení také vlastním autoservisem a pneuservisem. To nám umožňuje udržovat naše vozidla stále ve stoprocentním stavu.

S jakýmikoliv dalšími dotazy ohledně dopravy nebo i našich servisů nás prosím neváhejte  kontaktovat. 

STŘEDISKOVÁ doprava

STŘEDISKO LIPOVEC, ROUSÍNOV

Denně rozvážíme stavební materiály a tuhá paliva v okolí střediska Lipovec a Rousínov. 
Svoz stavebních odpadů, zeminy apod.
Běžná lhůta dodání jsou 2 dny.

kontejnerová doprava