STAVEBNÍ

STŘEDISKO LIPOVEC

Pro uskotečnění vnistrostátních přeprav vlastníme množství stavebních třístranných sklápěcích vozů. Vozy mají skvělé vlastnosti dostupnosti a průjezdnosti v náročných terénech. Ideální je pro ně tedy využití například na stavbách.

Dále lze vozy využít při přepravách drtí, sypkých materiálů, odvoz sutí nebo zeminy při terénních úpravách. Vozy mohou jezdit také s tandemovými vleky, tím se zvětší množství přepravovaného materiálu.

Jsme schopni se přizpůsobit Vaším potřebám. To co je pro Vás důležité, je důležité i pro nás. Ať už jde o rychlost dopravy, její náročnost či cenu, nic pro nás není překážkou.

Vozy využíváme při přepravě vlastního kamene, Moravské droby z kamenolomu Baldovec.

NÁŠ VOZOVÝ PARK ZDE

mezinárodní

STŘEDISKO ROUSÍNOV

Disponujeme vozidly pro mezinárodní dopravu. Jsou schopné za sebou táhnout různé typy návěsů. Od speciálních přeprav, např. masokostních mouček, po klasické přepravy palet.

Pro přepravu zemědělských komodit certifikát GMP. Pro přepravu masokostních mouček jsme v registru státní veterinární správy a můžeme přepravovat masokostní moučky kategorie 1, 2, 3. Pro přepravu odpadů v Itálii certifikát ALBO. Dále zajišťujeme přepravy paletového zboží klasickými plachtovými návěsy, včetně ADR

NÁŠ VOZOVÝ PARK ZDE

SPECIÁLNÍ

STŘEDISKO LIPOVEC

Zabýváme se i dopravou speciálních, nadrozměrných nákladů. Čtyřnápravový podvalník NOOTEBOOM dokáže přepravit náklad o hmotnosti až 42 tun a délky 9 – 16 metrů

Naše vozidla používají implementovaný systém GPS, který nám pomáhá je mít vždy pod kontrolou a zabezpečená. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na nečekané okolnosti a zajistit, že náklad vždy dorazí v pořádku a v co nejkratším čase.

Jsme vybaveni také vlastním autoservisem a pneuservisem. To nám umožňuje udržovat naše vozidla stále ve stoprocentním stavu. S jakýmikoliv dalšími dotazy ohledně dopravy nebo i našich servisů nás prosím neváhejte kontaktovat.

STŘEDISKOVÁ

STŘEDISKO LIPOVEC

Denně rozvážíme materiály a uhlí v okolí střediska Lipovec. Běžná lhůta dodání jsou 2 dny.

K dispozici jsou tyto varianty přeprav:

RENAULT do 5t
LIAZ do 10t
TATRA do 13t

kontejnerová doprava