Loading...
Uhlí a paliva 2018-05-25T13:47:38+00:00

Proč koupit paliva u nás? Jsme hrdí na to že u nás zákazníkům prodáváme uhlí, které je ukryto v halách, tudíž chráněno před deštěm, při převozu je uhlí chráněno plachtami, kterými jsou vybavena všechna naše vozidla. Díky tomu je palivo spalitelné ihned a platíte cenu paliva, které si skutečně odvezete. Bez možnosti zkreslení skutečné váhy dešťovou vodou.

Disponujeme dvěma středisky – Lipovec a Rousínov. Vyberte si, které Vám více vyhovuje z hlediska dostupnosti, a podívejte se na konkrétní druhy uhlí, které ve středisku prodáváme, včetně informací o cenách.

PRO VÝBĚR STŘEDISKA KLIKNĚTE NA JEHO NÁZEV.

Areál se nachází v bývalém zemedědělském družstvu, zde máme k dispozici kryté haly a nakládací stroje. Pro bližší informace o aktuálních skladových zásobách a pro objednávání paliv je možné nás kontaktovat na tel. čísle 516 445 016 (kancelář) anebo na telefonu 737 757 524 (sklad, pan Grim).

  • Dostupnost z Blanska a Prostějova

  • Vlastní váha nakládních vozidel

Pobočka v Rousínově – Slavíkovicích se nachází poblíž sjezdu z dálnice D1. Na přesnou adresu se můžete podívat na mapě.

Pro případné další informace (o skladových zásobách, prodeji, rozvozu…) kontaktujte vedoucího skladu p. Roberta Kovaříka na tel. 775 860 751 nebo nás kontaktujte na e-mailu: sklad@pedop.cz

  • Dostupnost z dálncie D1

  • Velký výběr prodávaných paliv

  • Nakládací stroj Manitou