Loading...
SPEDICE 2018-02-01T11:47:40+00:00
Kontakt

Zde se dozvíte více o možnostech dopravy a spedice, které naše společnost nabízí. V menu níže si můžete zvolit, která položka z našeho portfolia Vás zaujala nejvíce. Pokud máte jakékoliv další dotazy co se týče naší autodopravy, neváhejte nás kontaktovat.

Pro ještě více informací si vyberte konkrétní položku z menu nahoře.

MOŽNOSTI SPEDICE

Mezinárodní kamionová doprava

Společnost PEDOP disponuje čtyřiceti soupravami pro přepravu materiálu. Převážně se zaměřujeme na přepravu sypkých materiálů.

K jejich přepravě využíváme velkoobjemových sklápěcích návěsů a návěsů z posuvnou podlahou. Vlastníme klasické plachtové návěsy pro přepravu paletového zboží. Veškeré materiály přepravujeme dle norem a zákonů požadovaných pro konkrétní druh přepravy.

Velkoobjemové hliníkové návěsy mají 40 – 60 m³ a využívají se nejčastěji pro přepravu zemědělských komodit, krmiv, posypové soli, odpadů, masokostní moučky, stavebních materiálů. Dále také uhlí a komodit pro hutní průmysl.

Velkoobjemové návěsy s posuvnou podlahou s objemem 75 – 93 m³ s tzv. systémem walking floor. Využívají se k přepravě kůry, drcených i celých penumatik (k likvidaci), krmiv, odpadů a zemědělských komodit.

Hardoxové návěsy s objemy 40 – 50 m³ s využitím především při přepravách kovošrotu, surového železa, kamene, žuly, elektromotorů, uhlí a v neposlední řadě stavebních materialů.

Plachtové návěsy jedná se o návěsy s třístranou shrnovačkou. To zajišťuje ideální podmínky při nakládání a následném složením přepravovaného materiálu. Mezi hlavní patí převoz paletového zboží, automobilového průmyslu, masokostní moučky v BIG BAGU, hutního průmyslu, přepravy ADR a materiálu pro stavebnictví.

Pro přepravu zemědělských komodit certifikát GMP. Pro přepravu masokostních mouček jsme v registru státní veterinární správy a můžeme přepravovat masokostní moučky kategorie 1, 2, 3. Pro přepravu odpadů v Itálii certifikát ALBO. Dále zajišťujeme přepravy paletového zboží klasickými plachtovými návěsy, včetně ADR.

Stavební sklápěcí vozy

Pro uskotečňování vnistrostátních přeprav vlastníme paletu stavebních třístranných sklápěcích vozů. Vozy mají skvělé vlastnosti co se týče dostupnosti a průjezdnosti v náročných terénech. Ideální je pro ně tedy využití například na stavbách.

Dále lze vozy skvěle využít při přepravách drtí, sypkých materiálů a další. Vozy lze také využít například pro odvoz sutí nebo zeminy při teréních ůpravách. Vozy mohou jezdit také s tandemovými vleky, tím se se rozšíří maximální možnosti přepravovaného nákladu.

Jsme schopni se přizpůsobit Vaším potřebám. To co je pro Vás důležité je důležité i pro nás. Ať už jde o rychlost dopravy, její náročnost či cenu, nic pro nás není překážkou.

Naše vozidla používají implementovaný systém GPS, který nám pomáhá je mít vždy pod kontrolou a zabezpečená. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na nečekané okolnosti a zajistit že náklad vždy dorazí v pořádku a v co nejkratším čase.

Vozy využíváme při přepravě vlastního kamene, který se jmenuje Moravská droba a pochází z kamenolomu Baldovec. Více informací o naší těžební činnosti se můžete dozvědět na stránce Kamenolom Baldovec.

Jsme vybaveni také vlastním autoservisem a pneuservisem. To nám umožňuje udržovat naše vozidla stále ve stoprocentním stavu. S jakýmikoliv dalšími dotazy ohledně dopravy nebo i našich servisů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Zemědělské agrokomodity

Přepravy zemědělských komodit poléhajících režimu GMP a jiných sypkých materiálů.

Stanislav Trojek – manažer silničních přeprav
Pedop s.r.o.
Tolstého 451 415 03 Teplice
GSM: +420 724 829 957
Skype: stanislav.trojek
E-mail: trojek@pedop.cz